Dieter Troubleyn in de hoofdrol
We zijn erg blij met Dieter Troubleyn in de hoofdrol. Hij is een schitterende acteur en al bij de eerste opnames was duidelijk dat hij de perfecte keuze is om het personage Hjalmar te vertolken.
Het is heerlijk om het personage, dat tot nu alleen op papier bestond, tot leven te zien komen. Dieter geeft de perfecte invulling van de kleine karaktertrekjes van Hjalmar die we hoopten te gaan zien.
Jammer dat de kijkers zijn grappen en grollen tussen de opnames door niet in de film zullen kunnen zien…

Ik ben reeds mijn hele leven gepassioneerd door het vertellen van verhalen en door film. Voor mij is film een manier om creatief te zijn en de verhalen die ik wil vertellen om te zetten in mooie beelden die op hun beurt weer tot andermans verbeelding kunnen spreken. Ik vind het fantastisch om mijn ideeën tot leven te zien komen door middel van Art Direction en door het intensief samenwerken met cast & crew.