Motel Motel • Grading bij ‘De Grot’ te Amsterdam
Voor de colorgrading van ‘Motel Motel’ mochten we rekenen op de immer coole Remi Lindenhovius en post-productiehuis ‘De Grot‘ te Amsterdam.
Remi werkte aan heel wat (inter)nationale commercials, niet zelden samen met onze eigen Director Of Photoghraphy Joris Bulstra. Hij werd wereldberoemd ( 😉 ) met de gradings die hij maakte voor meerdere videoclips van Yellow Claw. En ja! Natuurlijk ook voor ‘Krokobil‘! 😀

Terwijl Remi zich uit de naad werkt voor ‘Motel Motel’, houdt Joeltje een oogje in het zeil!

De grading is de kers op de taart, dus na een goede afloop vieren we een feestje!

Ik ben reeds mijn hele leven gepassioneerd door het vertellen van verhalen en door film. Voor mij is film een manier om creatief te zijn en de verhalen die ik wil vertellen om te zetten in mooie beelden die op hun beurt weer tot andermans verbeelding kunnen spreken. Ik vind het fantastisch om mijn ideeën tot leven te zien komen door middel van Art Direction en door het intensief samenwerken met cast & crew.